Меню сайту
Категорії розділу
Технологія виготовлення ТМ Холодний Яр
Політика у сфері якості та безпечності ДП "Косарський спиртовий завод"
Основною метою діяльності ДП "Косарський спиртовий завод" є виробництво високоякісного етилового спирту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 78
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Плей лист
************************* *************************

Каталог статей

Головна » Статті » Політика у сфері якості та безпечності ДП "Косарський спиртовий завод"

Політика у сфері якості та безпечності ДП "Косарський спиртовий завод"

       Основною метою діяльності ДП "Косарський спиртовий завод" є виробництво високоякісного етилового спирту, що відповідає вимогам нормативної документації та здатний задовольнити вимоги замовників та споживачів.

       9 листопада 2006 року виробництво продукції заводу спирту етилового ректифікованого (код ДКПП 15.92.11) зареєстровано у Реєстрі Системи сертифікації УкрСЕПРО №UA 2.026.02103-06 згідно з чинними в Україні нормативними документами і відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001-2001.

       Керівництвом нашої організації було сформульовано такі основні положення політики у сфері якості та безпечності:

1. Все, що ми робимо, ми робимо не для себе, а для наших замовників.

       Не дивлячись на те, що організація є одним з провідних виробників спирту на Україні, керівництво розробляє та впроваджує заходи, спрямовані на подальше поліпшення якості нашої продукції та послуг: всі наші постачальники проходять відбір та оцінюються для того, щоб у виробництві використовувалася тільки найкраща сировина; застосовуються найновіші провідні технології виробництва; автоматизація основних виробничих процесів забезпечує стабільність показників шляхом усунення впливу людського фактору. Все це сприяє недопущенню на ринок неякісної та небезпечної продукції.

 

2. Якщо працівник задоволений умовами, в яких він працює, він працює краще.

       Керівництво нашого підприємства розуміє, що продукцію виробляють люди, тому прикладає максимальних зусиль для задоволення не тільки виробничих, а й соціальних потреб: для дітей працівників заводу створено дитячий садок, постійно здійснюється допомога шкільному закладу, створюються необхідні умови для функціонування житлової зони, періодично організовуються вечори відпочинку. Крім того, керівництво шукає нові можливості для подальшого задоволення індивідуальних потреб своїх працівників.

 

3.  Система - основа для поліпшення.

       Керівництво підприємства розуміє - якщо вносити будь-які зміни в діяльність підприємства, то можна покращити щось одне, але при цьому значно погіршити щось інше. Тому на підприємстві було впроваджено систему управління якістю та безпечністю, що заснована на процесному підході, який передбачає внесення будь-яких змін тільки після ретельного вивчення впливу цих змін не лише на ту діяльність, яку планується покращити, але й на всі пов'язані з нею процеси.   Керівництво здійснює постійний аналіз функціонування системи та шукає шляхи комплексного покращення усіх напрямків розвитку підприємства. Ці заходи також забезпечують ефективне функціонування системи керування безпечністю продукції за рахунок постійного вдосконалення організаційної структури, актуалізації документації, сприяння росту інтелектуального, виробничого, фінансового потенціалу підприємства.

 

Реалізація політики у сфері якості забезпечується:

       -Ознайомленням, сприйманням та підтриманням її усім персоналом на всіх рівнях організації;

       -Постійним аналізом з метою оцінки її придатності до умов сьогодення;

       -Обов'язковою реєстрацією усіх невідповідностей та впровадженням коригувальних дій для усунення причин, що їх викликали;

       -Прогресивною спрямованістю діяльності підприємства.

 

Категорія: Політика у сфері якості та безпечності ДП "Косарський спиртовий завод" | Додав: admin (30.10.2010)
Переглядів: 1189 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: